لطفا برای دریافت رزومه کامل شرکت بصورت فایل PDF  اینجا را کلیک کنید.    

                     rezome2

شرکت هره چین با نام تجاری سنگ خارا

 

با هدف تولید سنگهای سبک و مقاوم و همچنین سازگار با طبیعت در سال ۱۳۵۹ در شیراز تاسیس شد و آغاز به کار نمود. مدیران این شرکت در سالهای اول فعالیت با دریافت رتبه بندی ابنیه و راه از سازمان برنامه و بوجه شروع به فعالیت نمود و در سال ۱۳۸۶ با بررسی های فراوان و دوره های آموزشی در کشور روسیه ، توانستند یکسال بعدکارخانه عظیم خود را در شیراز با ظرفیت تولید سالانه ۲۵۰۰۰۰ متر مربع حاضر و آماده بهره برداری نمودند؛اما جهت استفاده از فن آوری روز دنیاو کسب تجربه از شرکتهای بزرگ و صاحب نام در این زمینه و همچنین دقیق بردن تولیدات و نیز بالا بردن کیفیت محصولات خود با مسئولین شرکت کانادایی وارد مذاکره شد و پس از رایزنی های فراوان موفق به حصول توافق جهت تولید محصولات خود تحت لیسانس این شرکت شدند. از همین رو محصولات سنگ خارا که برای اولین بار در نمایشگاه مبلمان و دکوراسیون و معماری داخلی در سال ۸۷ در محل دائمی نمایشگاههای تهران در معرض بازدید عموم قرار گرفت ،مورد استقبال غیر قابل وصفی از سوی اساتید، مهندسین ، معماران و همچنین عموم بازدید کنندگان واقع شد پس از آن حضور موفق در چند نمایشگاه خارجی،عرصه فعالیت گروه تولیدی سنگ خارا را به آن سوی مرزهای میهن عزیزمان گسترش داد.

حال مدیران این شرکت بنا دارند تا با تاسیس کارخانه در کشورهای مختلف آوازه شهرت شرکتهای تولیدی ایرانی را در آن مناطق طنین انداز سازند.

سنگ خارا با وزن حجمی تقریبی ۱/۱ تن بر متر مکعب وزنی معادل نصف تا یک سوم -سنگ های طبیعی مشابه خود را دارند که این امر باعث سبکی ساختمان و مقاومت بیشتر آن در برابر زلزله می شوند.

سنگ خارا به علت بافت متخلخل داخلی خود در مقابل یخبندان و گرما مقاومت بالاتری نسبت به سنگ های طبیعی دارند.

به واسطه تکنولوژی نانو بکار رفته در ساختار سنگ خارا  این سنگ را در برابر نفوذ آب کاملاً مقاوم بوده و هیچگونه جلبک و باکتری در سطح این سنگ ها امکان رشد و تکثیر ندارند. از این رو این سنگ ها در مناطق مرطوب و بارانی بر خلاف سنگ های طبیعی مشابه خود بدونه هیچ گونه مشکلی قابل استفاده است.

مواد بکار رفته در ترکیب سنگ خارا صد در صد طبیعی بوده و قابل باز یافت است .

به علت ساختار ملکولی مواد سبک بکار رفته در ساخت سنگ خارا ، این سنگ را عایق مناسبی در برابر گرما و سرما و همچنین مانع مناسبی جهت نفوذ صدا می باشند. شکل ظاهری این سنگ نیز باعث شکست صوت در جهات مختلف و در نتیجه کاهش صداهای آزار دهنده محیط می شوند.

سنگ خارا به علت طبیعی بودن مواد بکار رفته در ساخت آن در برابر آتش سوزی مانعی مناسب محصوب می شود و باعث به تعویق افتادن زمان گسترش حریق می گردد.