Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/kharai/domains/khara.ir/public_html/wp-content/plugins/persian-woocommerce/include/persian-woocommerce.php on line 304

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/kharai/domains/khara.ir/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2539

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/kharai/domains/khara.ir/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2543

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/kharai/domains/khara.ir/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3525
مشخصات فنی بلوک عایق - گروه تولید سنگ خارا

معرفی بلوک لیکا عایق اکوستیک و حرارت 


 • بلوک فوم دار

  بلوک های فوم دار یا دارنده عایق مضاعف در سایز های مختلف تولید میگردد......

 • بلوک سبک عایق

  بلوک های سبک عایق با مصالح سبک معدنی و پوکه صنعتی لیکا تولید میگردد ....

 • بلوک فوق سبک

  این تولیدات با وزن بسیار پایین میتواند بیش از 10% وزن مرده ساختمان را کاهش........

 • پرلیت بلوک پتروشیمی

  برای اولین بار در ایران توانستیم پایه مخازن سرد پتروشیمی را با طرح اختلاط ........


مشخصات فنی

 

وزن حجمی بتن                               ۶۰۰-۸۰۰Kg/m3

وزن حجمی بلوک                             ۳۵۰-۴۵۰Kg/m3

مقاومت خمشی                                 ۴۷ Kg/cm2

مقاومت فشاری   ۳۰-۶۰Kg/cm2                                        

ضریب هدایت حرارتی                         ۰.۲Kcal/m.hr.c

مدول آلاستیسیته استاتیکی                       ۳.۵۵Kg/cm2

 

 سبکی بلوک :

بلوک لیکا به دلیل استفاده از دانش فنی برتر، محصولی بسیار سبک می باشد که این امر منتها به کاهش هزینه های ساختمان و مقاومت در مقابل زلزله خواهد شد.

 

فاق و زباله در بلوک :

ایجاد فاق و زباله در ضخامت های بالا باعث اتصال مکانیکی بهتر، کاهش ملات و هزینه اجرا خواهد شد و باعث ارتقاء ایزولاسیون دیوار نیز می گردد.

 

عایق حرارتی بلوک :

بلوک لیکا به خاطر وجود تخلخل و حباب های ریز هوا، جزء برترین مصالح عایق حرارتی و برودتی در ساختمان می باشد.

 

عایق صوتی بلوک :

بلوک لیکا به دلیل وجود مواد اولیه خاص و نحوه پخش حباب های هوا به عنوان یکی از مصالح خوب در رابطه با عایق صوتی است.

 

جذب آب و قابلیت سیمان کاری و سنگ کاری بلوک  :

جذب آب مناسب در بلوک لیکا باعث گردیده است تا امکان انجام عملیات سیمان کاری و یا نصب سنگ نما و کاشی بر روی آنها بخوبی صورت گیرد.

 

عایق رطوبتی بلوک  :

به دلیل مصالح به کار گرفته شده و دانش فنی برتر در فرایند تولید بلوک لیکا محصول نهایی در برابر  رطوبت مقاومت خوبی از خود نشان می دهد بطوری که از لحاظ عایق رطوبتی همگام با استانداردهای روز دنیا می باشد.

 

ترابری ارزان :

با توجه به اینکه ابن بلوک با شکل هندسی منظم و با وزن مخصوص پایین تولید می گردد، هر سرویس، نسبت به مصالح مشابه با حجم بیشتر و وزن کمتری بارگیری می شود.

 

سازگاری با محیط زیست :

با توجه به ترکیبات موجود در بلوک لیکا امکان فساد و کپک در آن به وجود نخواهد آمد و به دلیل سطوح آن، امکان لانه سازی و تخم گذاری حشرات وجود نخواهد داشت.تحقیقات نشان می دهد این بلوک و فرایند تولید آن به دلیل استفاده از انرژی پاک با محیط زیست کاملاً سازگار است.

 

همگامی با مبحث ۱۸و۱۹ و رعایت استانداردهای ملی ساختمان :

به دلیل مقاومت فشاری بالا، ضریب انتقال حرارتی، کمتر از ./۱۴w/mk خواهدا بود و در نتیجه همگام با مبحث ۱۹ مقررات ملی ساختمان قرار می گیرد.

 

صرفه اقتصادی و سرعت اجرای بلوک  :

بلوک سبک لیکا بدلیل وحود فاق و زبانه، ابعاد متناسب، کارکرد ساده و سرعت اجراء همچنین عدم ایجاد ضایعات، وزن سبک، پایین بودن ملات مصرفی و نازک کاری، منتهی به پایین آمدن هزینه های ساخت و ساز می گردد.(کاهش ابعاد فونداسیون)

 

 مشخصات ابعادی مرسوم بلوک لیکا

بلوک پوپر در دو شکل تو پر و تو خالی برای کاربرد در دیوار و سقف تولید می گردد.
ضخامت جداره بلوکهای تو خالی برای بهره گیری بیشتر از ویژگیهای عایق کاری آنها بیش از بلوک های سیمانی معمولی است،که این افزایش به خاطر وزن بسیار کم بتن مصرفی اثر چندانی بر وزن نهایی بلوک ندارد.بلوک های سبک لیکا در انواع مختلف دیوارهای پیرامونی وتیغه ای تولید شده و دارای کاربرد های گسترده ای در انواع دیوارهای پوشش خارجی ،جدا کننده، نما ،دو جداره ،عایق ،ضد آتش و نیز سقف های سبک بتنی (تیرچه و بلوک ) می باشند.